Služby v osvětlení

Řešíte osvětlení Vašeho prostoru a chtěli by jste si světlo třeba i vyzkoušet nebo dostat světelný plán pro Vašeho elektrikáře na přesné rozmístění svítidel?? Tak přesně tyto služby nabízíme a nejen tyto. LIGHTHOME je dovozce svítidel vlastní značky s technologií LED osvětlení. Svítidla naleznete nejen na našem webu, ale i u smluvních partnerů v různých městech. Naše společnost poskytuje poradenství spojené s osvětlením veškerých interiérových prostor, jako jsou RD, byty, kanceláře, třídy, muzea, zámky a průmyslové prostory.

Našim cílem je prostor, který svítí dle Vašich představ. ​Pokud nás oslovíte, zástupce firmy Vám vypracuje návrh svítidel v jednotlivých místnostech. Po odsouhlasení návrhu dostáváte cenovou nabídku, která je podložená vypracovaným projektem osvětlení konkrétních prosot. V případě objednání svítidel dostáváte celý projekt na osvětlení ZDARMA. V projektu je i přesné zaměření svítidel pro montážní techniky, kteří budou svítidla zapojovat. Tento proces je dobré začít řešit ve fázi stavby, kdy je možné zasahovat do zdiva a plánovat rozmístění světel. Máme i řešení pro již hotové interiéry, ale je vždy snažší toto mít připravené.

PŮJČ SI SVĚTLO - je naše heslo pro klienty, kteří si nejsou jisti, zda jim dané svítidlo bude vyhovovat pro jejich prostor po stránce výkonu i designu. Svítidlo je možné si zapůjčit na libovolnou dobu, zapojit a vyzkoušet v konkrétní místnosti. Pak se rozhodnete. Když Vám svítidlo nebude vyhovovat můžete jej vrátit. Chtěli by jste využít něktrou z našich služeb?? Tak neváhejte a napište nebo zavolejte, budeme se těšit na nové výzvy pro Vaše osvětlení...

Výpočet NOUZOVÉHO OSVĚTLENÍ

Pro naše zákazníky nabízíme službu a to výpočet nouzového osvětlení včetně AUTORIZOVANÝCH DOKUMENTŮ pro stavbu.

Tento výpočet má několik variant:

1) orientační rozmístění nouzových svítidel v rámci řešení PBŘS - toto je konzultováno pouze s investorem a zástupci společnosti LIGHTHOME s.r.o. Služba je zcela zdarma a je zde zhodnoceno dostatečné množství světel pro osvětlení jednotlivých koridorů  

2) návrh rozmístění nouzových svítidel se zákresem do projektu​ - při realizaci této možnosti je výstupem výkres v DWG, kde jsou zakreslená jednotlivá svítidla a popsány v legendě. Toto je odkonzultováno s odborným zástupcem pro Hasičský dozor při požadavcích z PBŘS. Tato služba je hrazena, cena se stanoví podle rozsahu projektu.

3) autorizované rozmístění a doklad od dozoru ze strany Hasičů - výstupem třetího a posledního řešení je zákres nouzového osvětlení ve Vašem projektu v DWG podobě. Certifikace autorského dozoru s razítkem pověřené osoby, průvodní zpráva k projektu a vše nachystáno k předání investorovi. Tato služba je hrazena, cena se stanoví podle rozsahu projektu.

 Položek na stránce: 12 24 48 60
Zobrazené záznamy 1 - 3 (celkem 3)