PRO PODPORU RŮST ROSTLINY

V dnešní době je častým trendem přenesení přírodních prvků do interiéru v podobě rostoucích stěn a obrazů nebo vertikálních zahrad. Vertikální stěny jsou tvořeny z rostlin, které samozřejmě potřebují k životu denní světlo. V interiérech se vždy řeší úroveň umělého osvětlení v rámci intenzity, avšak málokdo ví, že umělé osvětlení rostlinám ne vždy vyhovuje. Proto nabízíme možnost upravit svítidlo tak, aby Vám vertikální zahrada rostla jak má.

Pro naše zákazníky jsme připravili možnost uzpůsobení svítidel pro podporu růstu rostlin nebo květu. Osazením speciálních LED čipů s různou vlnovou délkou, docílíme vhodného osvětlení pro rostliny. Tyto čipy mohou být osazeny v našich standardních svítidlech všude tam, kde je použit COB čip jako jsou lištová svítidla nebo vestavné reflektory.

Naše svítidla mají standardní chromatičnost tedy 4 000K denní bílá. Svítidla pro rostoucí stěny dodávané od nás NESVÍTÍ fialově nebo červeně jako ostatní svítidla a to právě díky již popsanému čipu.

Níže jsou uvedené příklady svítidel, které mohou být osazeny LED čipem pro podporu růstu rostlin. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

 

 Položek na stránce: 12 24 48 60
Zobrazené záznamy 1 - 9 (celkem 9)